PROGRAM 2011

Plusy i mínusy Twilight ságy

Prednášajúce: petra.freedom a Teddysa

Po léta se schylovalo k tomuto věhlasnému souboji. Na jedné straně fanynka v bílém, neochvějná ochránkyně ságy a všeho s ní spojeného, na té druhé fanynka v černém, která je k sáze někdy až příliš kritická. Přijďte se podívat na jeho výsledek a dozvědět se něco o kladech i záporech tohoto fenoménu.

Twilight sága v popkultuře

Prednášajúce: petra.freedom a Teddysa

Díváte se na Váš oblíbený seriál a najednou tam mluví o Cullenových? Ať už je to Glee nebo Big Bang Theory - Twilight je všude. Na této přednášce se podíváme na různé zmínky o Twilight sáze, které se objevují v mnohých seriálech a filmech.

Twilight s audiokomentárom

Prednášajúca: Ramira

Filmovú podobu Twilight možno poznáte aj odzadu, ale určite netušíte, ako s ním súvisia cheeseburgery, posadnutosť obočím a gay prízvuk. Rob, Kristen a Catherine Hardwicke vás prevedú celým filmom a podelia sa o skutočne nevídané veci.

Twilight Saga Comic Book

Prednášajúca: Swamp

Predstavenie grafického spracovania Twilight ságy. Príďte sa pozrieť na rozhodne vtipné výjavy z tohoto komiksu, ale aj na iné neoficiálne komiksové stvárnenia ságy.

Hunger Games - Twilight budúcnosti?

Prednášajúce: Ramira a Teddysa

Jedna aréna, 24 detí, len jeden víťaz. Boj na život a na smrť sa môže začať. Trilógia Hunger Games alias Aréna smrti vytláča Twilight z postu najzbožňovanejšej ságy. Že ste o nej nikdy nepočuli? Rýchlo to napravte a objavte s nami nový knižný svet.

Když dělají dva totéž, není to totéž

Prednášajúca: Panthea

Na této přednášce uslyšíte porovnání scén z prvních dvou filmů Twilight ságy, tedy Twilight a New Moon. Zjistíte, kolik toho mají filmy společného, ačkoli jsou od různých režisérů.

Seznamte se s hereckými nováčky pro BD

Prednášajúce: Panthea a Ramira

Máte zmatek v té spoustě nových tváří, které se přidaly k Twilight castu? Přijďte na přednášku a my Vás s nimi seznámíme. Kdo jsou, odkud přišli a koho že to vlastně hrají.

Vtipné momenty Twilight herců

Prednášajúce: Teddysa a petra.freedom

Vtipné rozhovory, trapasy, videa ze zákulisí a hlášky herců z Twilight Ságy. To vše uvidíte na této přednášce a rozhodně se nebudete nudit.

Robert Pattinson

Prednášajúce: petra.freedom a Teddysa

Robert Pattinson je v dnešní době pomalu stejně tak velkým fenoménem, jakým je série, která ho vynesla do slavných výšin. Na této přednášce se dovíte něco o něm, o tom, co dělal mimo natáčení Twilight ságy, i o tom, co chystá.

Kristen Stewart

Prednášajúce: Teddysa a Ramira

Bez Kristen Stewart by nebyla Bella Swan, ani celá Twilight série taková, jaká je dnes. Na této přednášce se dozvíte vše o jejích dalších úspěšných projektech, o cenách, které získala, o specifickém stylu oblečení i o soukromém životě.

Bothered with Robert Pattinson

Prednášajúce: petra.freedom, Teddysa a Kubi

Chcete vědět, co všechno v očích Jimmyho Fallona trápí Roberta Pattinsona? Přijďte se podívat. Uslyšíte o souboji upírů a vlkodlaků, problémech s Valentýnem, iPadem, fotbalem a dalšími věcmi.

Catherine Hardwicke/ David Slade

Prednášajúce: Teddysa a Kubi

Dva nejoblíbenější režiséři Twilight Ságy - jaká byla jejich tvorba před Twilight ságou, či jak se jejich vize podepsala na jednotlivých filmech? To vše a více se dozvíte na této přednášce.

Život po Twilight sáze

Prednášajúca: Panthea

Nejen prací na Twilight sáze živ je herec, aneb jaké další filmy herci natáčí. Pomohla jim tato "frančíza" v další kariéře?

Twilight soundtracky

Prednášajúce: petra.freedom a Teddysa

Některé kapely se prakticky perou o možnost, aby se mohli na soundtracku pokračování ságy podílet. Podíváme se na to, co je na těchto indie kompilacích pro různé příležitosti tak zvláštního a proč měly soundtracky takový úspěch.

Muse

Prednášajúca: Swamp

Jednou věcí si všichni mohou být jistí - Stephenie Meyer miluje Muse a Muse mají rozhodně rádi Stephenie. Tahle kapela byla největší inspirací při psaní knih a následně se jako jediná podílela na všech soundtracích. Tato přednáška vám je lépe představí.

Twilight Saga Slash

Prednášajúca: Swamp

Milujete ho alebo ho nenávidíte? Máte svoj obľúbený ship, ale vám nebol splnený? Ste fanúšik, ale beriete to s nadsázkou? Tak táto prednáška je presne pre vás! Žiadne hranice, nič sa neberie vážne.

Twilight Parody

Prednášajúca: Swamp

Veleúspešná prehliadka možných aj nemožných paródií na Twilight ságu a jej postavy. Príďte si precvičiť bránicu aj tento rok!

Twilight knižný kvíz

Prednášajúca: Panthea a Swamp

Myslíte si, že znáte knihy Twiligth ságy opravdu dobře? Tak se o tom přjďte přesvědčit na náš knižní kvíz.

Filmový kvíz

Prednášajúce: Kubi a Panthea

Znáte dobře filmy? Jste si jistí? Bylo to v knize i ve filmu stejně? Přijďte se přesvědčit o tom, jak na tom doopravdy jste se znalostí Twilight filmů.

Twilight aktivity

Prednášajúce: Ramira a petra.freedom

Radi súťažíte, ale nebavia vás vedomostné kvízy? Tak si príďte vyskúšať hádanie, kreslenie, pantomímu a všeobecnú zábavu v štýle Twilight. Vážnu náladu a zábrany nechajte doma, tu sa bude blbnúť vo veľkom.

Knižní koutek

Prednášajúce: Intoxicated team

Team Intoxu doporučuje k přečtení ... aneb o jaké jiné upířiny i knihy bez upírů rozhodně obohaťte svoji knihovnu

Knižní koutek - kvíz

Prednášajúce: Intoxicated team

Navštívili jste náš "Knižní koutek" a dávali jste pozor? Tak si přijťe zasoutěžit o hodnotné ceny od našich sponzorů. :-DRefresh | Back | Forward

DISCLAIMER

NENÍ DOVOLENO KOPÍROVAT JAKÝKOLIV MATERIÁL Z TĚCHTO STRÁNEK PRO ÚČELY VLASTNÍHO VYSTAVENÍ NA WEBU ČI BLOGU
Copyright © James 2007 - 2009, james[at]intoxicated[dot]cz. All rights reserved.